Bledo izdanje donelo poraz Partizanu u Evrokupu

Crno-beli nisu pokazali dovoljno koncentracije kako u odbrani, tako u napadu, a gostujuća ekipa je sa gotovo minimalnim trudom uspevala da iskoristi sve greške Partizana. Jedino što je domaćin uspeo jeste da u poslednjoj četvrtini smanji razliku i ublaži poraz.

Partizan je poražen u trećem kolu druge faze Evrokupa. Crno-beli su meč sa Monakom izgubili rezultatom 72:68.

Već od prvih minuta utakmice videlo se da ekipa Aleksandra Trinkijerija ne pokazuje igru koju je imala u prethodnim susretima. Monako je od početka imao prednost koja je postepeno rasla i tokom treće čevrtina iznosila je skoro 20 poena.

Crno-beli nisu pokazali dovoljno koncentracije ni u odbrani ni u napadu, a gostujuća ekipa je sa gotovo minimalnim trudom uspevala da iskoristi sve greške Partizana. Jedino što je domaćin uspeo jeste da u poslednjoj četvrtini smanji razliku i ublaži poraz.

Najbolji u Partizanu bio je Aleksej Nikolić sa 16 poena. Džok Lendejl je ubacio 14. U Monaku se istakao Džarod Džouns sa 16 poena i 11 skokova. Pol Lakomb je ubacio koševe za 12.

Monako je ponovo protivnik Partizanu već u sledećem kolu, u kojem crno-beli gostuju rivalu.