Bogdanov povratak nije pomogao Sakramentu

Bogdanović je u svom meču povratka nakon pauze zbog povrede zgloba odigrao 23 minuta i ostvario solidan učlinak, ali nije uspeo da pomogne svom klubu da prekine seriju poraza.

Bogdan Bogdanović je se vratio na teren posle nekoliko mečeva pauze, ali to nije pomoglo Sakrametnu da prekine seriju poraza. Kingsi su minule noći izgubili na gostovanju Juti rezultatom 123:101 i time doživeli ćetvrti neuspeh u nizu.
Bogdanović je u svom meču povratka nakon pauze zbog povrede zgloba odigrao 23 minuta i ostvario je učinak od 11 poena, četiri skoka i četiri asistencije, uz 5/10 iz igre.
Drugi naš košarkaš iz redova Sakramenta Nemanja Bjelica je takođe imao solidan učinak upisavši 10 poena i tri skoka, uz asistenciju i ukradenu loptu za 33 minuta na terenu.
Juta je od starta kontrolisala utakmicu, već posle prve četvrtine razlika je bila dvocifrena i do kraja meča ekipa Kvina Snajdera nije ispuštala veliku prednost.
Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Bojan Bogdanović sa 30 poena, uz 10/15 iz igre, a strašnu partiju odigrao je i Rudi Gober – 28 poena, 15 skokova, dve ukradene lopte i tri blokade.

Sakremento će u ponedeljak uveče gostovati ekipi Majamija i imače težak zadatak na putu da prekine seriju poraza.