Cineplexx Niš – Bioskopski repertoar od 10. do 16. oktobra

|   Život
Na repertoaru se ove nedelje nalaze tri nova naslova, jedna premijera i filmovi u okviru 15. Kids Fest-a.

 

ČETVRTAK 10. OKTOBAR / PETAK 11. OKTOBAR / PONEDELJAK 14. OKTOBAR
Džoker – 15:20, 17:40, 20:00, 21:20, 22:20
Lov – 22:50
Blizanac 2D – 18:00
Blizanac 3D – 15:45, 20:20, 22:40
Vojna akademija 5 – 15:00, 17:20, 19:40, 22:00
Jeti: Snežni čovek SINH – 15:00, 18:40
Jeti : Snežni čovek SINH 3D – 16:40
Rambo: Do poslednje kapi krvi – 17:20
Ad astra – 19:00
Prevarantkinje sa Vol Strita – 20:40

SUBOTA 12. OKTOBAR / NEDELJA 13. OKTOBAR
Džoker – 15:20, 17:40, 20:00, 21:20, 22:20
Lov – 22:50
Blizanac 2D – 18:00
Blizanac 3D – 15:45, 20:20, 22:40
Vojna akademija 5 – 12:40, 15:00, 17:20, 19:40, 22:00
Jeti: Snežni čovek SINH – 11:50, 15:00, 18:40
Jeti : Snežni čovek SINH 3D – 13:20, 16:40
Rambo: Do poslednje kapi krvi – 17:20
Ad astra – 19:00
Prevarantkinje sa Vol Strita – 20:40
Dora I izgubljeni zlatni grad – 13:20
Angry Birds FILM 2 SINH 3D – 13:45
Priča o igračkama SINH – 12:20
Priča o igračkama 4 SINH 3D– 14:30

UTORAK 15. OKTOBAR
Džoker – 15:20, 17:40, 20:00, 21:20, 22:20
Lov – 22:50
Blizanac 2D – 18:00
Blizanac 3D – 20:20, 22:40
Vojna akademija 5 – 15:00, 17:20, 19:40, 22:00
Jeti: Snežni čovek SINH – 14:40, 18:40
Jeti : Snežni čovek SINH 3D – 16:40
Rambo: Do poslednje kapi krvi – 17:20
Ad astra – 19:15
Prevarantkinje sa Vol Strita – 20:40

SREDA 16. OKTOBAR
PREMIJERNO Grdana: Gospodarica zla SINH 3D – 18:00
PREMIJERNO Grdana: Gospodarica zla TITL 3D – 20:30
Džoker – 15:40, 19:00, 20:00, 21:20, 22:45
Lov – 22:50
Blizanac 2D – 18:00
Blizanac 3D – 20:20, 22:40
Vojna akademija 5 – 15:00, 17:20, 19:40, 22:00
Jeti: Snežni čovek SINH – 14:40, 18:40
Jeti : Snežni čovek SINH 3D – 16:40
Rambo: Do poslednje kapi krvi – 17:20
Ad astra – 19:15
Prevarantkinje sa Vol Strita – 20:40

PROGRAM 15. KIDS FEST-a - Bioskop Cineplexx Niš
14.10.2019.

Bamzi i Gromopuc SINH – 15:00
Tajni agent Mjau SINH 3D – 16:00
Škola života – 17:00
Ko se boji vuka još SINH 3D – 18:00

15.10.2019.
Solan i Ludvig: Misija na Mesec SINH – 15:00
Binti SINH – 16:00
Čuvena invazija medveda na Siciliju SINH – 17:00
X-Men: Mračni Feniks – 18:00

16.10.2019.
Ailovo putovanje SINH – 15:00
Borbena devojka – 16:00
Vilijeva planeta SINH 3D – 17:00
Funan – 18:00

17.10.2019.
Binti SINH – 15:00
Pat i Mat 3 – 16:00
Mračni umovi – 17:00
Fahim, mali princ Šaha – 18:00

18.10.2019.
Raul Taburin – 15:00
Lote i izgubljeni zmajevi SINH – 16:00
Solan i Ludvig: Misija na Mesec SINH – 17:00
Abigejl – 18:00

19.10.2019.
Ko se boji vuka još SINH 3D – 12:00
Bamzi i Gromopuc SINH – 12:30
Lote i izgubljeni zmajevi SINH – 13:00
Borbena devojka – 14:00
Funan – 15:00
Fahim, mali princ Šaha – 16:00
Vilijeva planeta SINH 3D – 17:00
Tajni agent Mjau SINH 3D – 18:00

20.10.2019.
Pat i Mat 3 – 12:00
Čuvena invazija medveda na Siciliju SINH – 12:30
Ailovo putovanje SINH – 13:00
Raul Taburin – 14:00
Vilijeva planeta SINH 3D – 15:00
Tajni agent Mjau SINH 3D – 16:00
Ko se boji vuka još SINH 3D – 17:00
Mračni umovi – 18:00