Jokićev tim bolji od Džejmsovog (video)

Nikola Jokić je imao još jedno dobro veče u NBA. Voriorsi su pobedili Lejkerse, a srpski košarkaš je bio jedan od najboljih u timu iz Denvera.

Za 22 minuta na parketu, Jokić je postigao 14 poena, sedam skokova i isto toliko asistencija. Najefikasniji je bio u trećoj četvrtini, kada je i dao većinu koševa.

Njegova ekipa je trijumfovala rezultatom 117:85, a najveće zasluge imali su Pol Milsap, Malik Bizli i Džamal Marej sa koševima za po 20 poena. U poraženim Lejkersima istakli su se Brendon Ingram i Kajl Kuzma, ali ni njihovih po 20 poena nisu bili dovoljni da se izbegne poraz.

Najveća zvezda Los Anđelesa Lebron Džejms nije pokazao sve svoje kapacitete, ali je ipak veče završio sa 14 poena u košu protivnika. Džejmsu preciznost nije bila jača strana, pa je imao samo pet pogodaka iz igre.

Među igračima koji su obeležili NBA mečeve prethodne noći bio je i Blejk Grifin koji je postigao 30 poena u pobedi Detroita nad Njujorkom.