Kejn spektakularnim lobom sa pola terena odlučio pobednika (video)

Prijateljska utakmica između Totenhema i Juventusa na Internacionalnom kupu šampiona u Singapuru imala je spektalularnu završnicu.

Pobednika je odlučila majstorija Harija Kejna koji je posle ukradene lopte u 93. minutu šutirao sa centra igrlišta i tom prilikom maestralno lobovao golmana italijasnkog tima Šćesnog za konačanih 3:2 i trijumf tima iz Londona.
Totenhem je poveo na ovom meču golom Lamele u 30. minutu. Start drugog dela je doneo znatno bolju igru Juventusa, koji je stigao do preokreta u razmaku od samo četiri minuta. Iguran je pogodio u 56, dok je u 60. minutu Rolando povisio na 2:1. Ipak, londonski tim je brzo stigao do poravnanja, golom Moure u 65. minutu. Očekivalo se da će ovaj duel biti zavešen egalom, međtum pomenutu gol Kejna je stavio tačku na zanimljiv okršaj dva velikana evropskog fudbala.
Inače, Za Juve su na ovom meču debitovali De Liht i Rabio, a Ndombele u dresu "pevaca".