Krajinović ispustio konce igre i ostao bez polufinala

Srpski teniser je posle velike borbe u tri seta izgubio od domaćeg predstavinika Luke Puja – 4:6, 7:5, 6:2.

Filip Krajinović nije uspeo da izbori plasman u polufinale turnira u francuskom Mecu. Srpski teniser je posle velike borbe u tri seta izgubio od domaćeg predstavinika Luke Puja – 4:6, 7:5, 6:2.
Krajinović je odigrao odlično u prvom setu i zahvaljujući brejku u trećem gemu obezbedio vođstvo.
Nastavio je srpski teniser u istom ritmu i još jednom oduzeo servis rivalu, ovog puta za 4:3 u drugom setu. Činilo se da je Krajinović na pravom putu, međutim ribrejk rivala je promenio situaciju na terenu. Puj je vratio izgubljeni servis i potom sa još jednim brejkom došao do izjednačenja u setovima.
Srpski teniser je u trećem setu pri rezultatu 1:1 propustio četirio brejk lopte i potom je sve krenulo nizbrdo. Francuz je osvojio pet od narednih šest gemova i priveo meč kraju za dva časa i jedan minut igre.