Marjanović i Gudurić iskoristili ukazane minute

Minule noći odigrano je osam NBA mečeva, a naši košarkaši su igrali ukupno 11 minuta.

Minule noći odigrano je osam NBA mečeva, a naši košarkaši su odlično iskoristili ukazane minute.
Dalas je kao domaćin savladao Minesotu sa ubedljivih 139:123, a Boban Marjanović odigrao je svega četiri minuta za pobednički tim.
Srpski centar je dobio priliku u završnici utakmice kada je pitanje pobednika bilo već rešeno. On je tokom boravka na terenu upisao učinak od šest poena i jednog skoka
Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Tim Hardavej junior sa 23 poena, Kari je ubacio 19, dok je Porzingis imao 15.
U poraženom timu Dianđelo Rasel je imao 29 poena i pet asistencija, Malik Bizli je ubacio 21, a Džejms Džonson je postigao 19 poena.
Košarkaši Los Anđeles Klipersa ubedljivo su savladali Memfis Grizlise 124:97, a Marko Gudurić dobio je odlično iskoristio  ukazanu šansu. Reprezentativac Srbije je za sedam minuta na terenu došao do učinka od osam poena, jednog skoka i asistencije.
Najefikasniji bio je Kavaj Lenard sa 25 poena i osam skokova, Montrez Herel je imao 22 poena, dok su po 13 ubacili Šemet i Grin. U poraženom timu Morent je postigao 16, a Đeng i Džekson 14.

Dalas - Minesota  139:123
LA Klipers - Memfis 124:97
Vašington - Milvoki 134:137 pp
Filadelfija - Atlanta  129:112
Klivlend - Majami 125:119
Bruklin - Orlando  113:115
Hjuston - Njujork 123:112
Juta  - Feniks  111:131