Milojević dominantno protiv Madena, još samo meč do glavnog žreba u Parizu

Plasman u poslednje kolo kvalifikacija za Rolan Garos izborio je i srpski teniser Nikola Milojević. On je pobedio Janika Madena, rezultatom 4:6, 6:0 i 6:2 u setovima.

Milojević se namučio u prvoj deonici duela, ali je posle zaigrao dosta bolje, smanjio broj propuštenih prilika i izgubljenih servisa. Posebno je dominantan bio u drugom setu u kojem je za pola sata napravio tri brejka bez izgubljenog gema.

Meč je trajao tačno dva sata i sedam minuta. U poslednjem kolu kvalifikacija Milojeviću je protivnik Leonard Majer. Argentinac je trenutno 123. teniser svetske rang liste.