NBA: Bogdanović doneo pobedu u poslednjoj sekundi (video)

Kingsi su meč dobili rezultatom 117:116 iako su u poslednjoj četvrtini imali 15 poena u minusu. Presudila je sjajna serija koja je završena pogotkom Bogdanovića u poslednjoj sekundi.

Sakramento je pobedio Lejkerse prošle noći, a odlučujući koš za trijumf doneo je srpski košarkaš Bogdan Bogdanović.

Kingsi su meč dobili rezultatom 117:116 iako su u poslednjoj četvrtini imali 15 poena u minusu. Presudila je sjajna serija koja je završena pogotkom Bogdanovića u poslednjoj sekundi. Srbin je meč završio sa 23 poena, dva skoka i po jednom asistencijom, ukradenom loptom i blokadom, a sve za 30 minuta na parketu. Nemanja Bjelica je za 28 minuta postigao 18 poena, šest skokova, tri asistencije i blokadu. Istakao se i Vili Koli-Stajn sa koševima za 19 poena. Kod Lejkersa najbolji je bio Kajl Kuzma sa 33 poena, Ingram Brendon je ubacio za 22.

Sakramento Kingsi sada imaju 19 pobeda i 16 poraza. Lejkersi 20 trijumfa i 15 poraza.