Odlični Partizan savladao Bordo

U partiji koja može da zadovolji trenera Sava Miloševića, poseban utisak na navijače crno-belih ostavila je odlična partija povratnika Sume, kao i debitanski gol novajlije Sadika.

Fudbaleri Partizana položili su najteži ispit tokom letnjih priprema. Crno-beli savladali su ekipu Bordoa rezutlatom 2:1u kontrolnoj utakmici odigranoj u austrijskom Felkmarktu.
Upravo je ovaj tandem krunisao odličnu igru Partizana u prvom pedionu igre.  Igrao se 41. minut kada je Suma je fantastičnim pasom pronašao Sadika, koji je uspeo da ostane na nogama, zatim i da zaobiđe golmana Bordoa i plasira loptu u nebranjenu mrežu.
Veći deo drugog poluvremena je odigran u slabom ritmu, ali su se iz bledog nadmudrivanja na sredini terena izrodila još dva gola. Najpre je Smiljanić posle gužve pred golom Bordoa smestio loptu u mrežu u 77, da bi Brijand u 82.minutu postigao počasni gol za Francuze.
Crno- belima 13. jula sledi poslenja kontorla utkamica na pripremama sa mađarskim Pakšijem, a istog dana zakazan je povratak za Beograd.