Partizan nadigrao Zemun u generalnoj probi

Crno-beli su relativno lako izašli na kraj sa članom Prve lige Srbije, a igrač utakmice bio je mladi Lazar Pavlović, koji je zabeležio gol i asistenciju.

Fudbaleri Partizana savladali su Zemun na stadionu u Humskoj rezultatom 2:1, u generalnoj probi pred nastavak sezone.
Trener Partizana Savo Milošević odlučio se da naovom meču ukaže šansu 21 fudbaleru, a u sastavu ponovo nije bilo Sejdube Sume.

Partizna je do 22. maltene rešio pitanje pobednika. Mrežu gostiju prvi je zatresao Umar Sadik, da bi tri minuta kasnije Pavlović iskoristio atraktivno dodavanje Lazara Markovića i pogodio mrežu rivala.
U nastavku je Đorđe Ivanović propustio dve prilike da poveća prednost Partizana, dok je na drugoj starni iz izgledne pozicije promašio Aleksandar Avrić.
Zemun je do počasnog pogotka stigao 15 minuta pre kraja utakmice, kada je mladi rezervista Veljko Kuzmanović iskoristio grešku odbrane domaćih.

Partizan sa zvaničnim utakmicama nastavlja 30. maja, kada će najverovatnije od 17.30, dočekati lučansku Mladost.