Partizan sa "pola gasa" do nova tri boda

Crno-beli su slomili otvor protivnika već posle prvog dela meča, u kome su prikazali dominatnu igru na svim delovima terena, dok je mladi biser Partizana ponovo ostavio odličan utisak.

Fudbaleri Partizana nastavili su svoju pobedničku seriju na startu nove sezone. Crno-beli upisali su drugu prvenstvenu pobedu savladavši ekipu Mačve pred praznim tribinama svog stadiona rezutlatom 4:0, u meču trećeg kola Superlige Srbije.
Trener domaćina Savo Milošević obavio je četiri izmene gledajući minuli  meč sa velškim Konahsom. Njegovi puleni koji su se našli na terenu odigrali su za prelaznu ocenu i napravili dobru uvertiru za meč sa turskom Malatijom, u prvom susretu trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
Crno-beli su slomili otvor protivnika već posle prvog dela meča, u kome su prikazali dominatnu igru na svim delovima terena. Najpre je mladi Stevanović postigao svoj drugi gol u dresu Partizana, pogodivši posle odličnog dodavanja Lutovca u 19. minutu, dok je nakon indentične akcije u finišu prvog dela, ali sa suprotne strane terena, pogodio Ožegović na dodavanje Uroševića.
Strelac drugog gola za Partizan našao se u ulozi asistenta posle četiri minuta igre u nastavku, a njegovo dodavanje iskoristio je sve bolji Suma. Tačku na odlično izdanje domaće ekipe stavio je rezervista Sadik u samom finišu meča.
Crno-beli su, čini se, sačuvali dovoljno snage za četvrtak kada će ugostiti Malatiju.