Vaterpolo: Nais izgubio od favorita iz Šibenika

|   Video
U regionalnoj vaterpolo Ligi niški Nais izgubio je od Solarisa. Utakmica četvrtog kola regionalne A2 lige završena je sa 16:14 za goste. Iako su vaterpolisti iz Šibenika u Niš došli kao favoriti za osvajanje takmičenja, Nais je pokazao da borbenošću može ravnopravno da se bori sa svim rivalima. Za poraz je najzaslužniji slab početak domaće ekipe. Solaris je u prvoj četvrtini izgradio veliku prednost od pet golova, što se pokazalo kao dovoljan kapital za pobedu. Nais je uspeo da podigne nivo igre u drugoj četvrtini i da bude blizu preokreta u trećoj. Prvoplasirani tim sa tabele pokazao je u ključnim momemtima iskustvo i nije dopustio domaćinu da na bazenu Čair pripredi veliko iznenađenje. Posle pobede u Nišu Solaris je na drugom mestu tabele, dok je Nais na šestoj poziciji. U nastavku regionalnog prvenstva Nais ponovo igra sa jednim timom iz Hrvatske. Nišlije putuju u Split, gde im je protivnik POŠK. Meč se igra u subotu.