Zvezda bez šansi u meču sa Barselonetom

Vaterpolisti Crvene zvezde pretrpeli su novi ubedljiv poraz u Ligi šampiona, ovog puta na u meču sa Barselonetom rezultatom 14:3, u meču 2. kola grupe A elitnog takmičenja.

Izabranici Dejana Savića su samo u prvom poluvremenu bili donekle ravnopravan rival španskom šampionu, a u nastavku su izgubili snagu, znatno popustili u odbrani i postigli svega jedan gol. Španski tim je pitanje pobednika rešio u trećoj deonici koju je dobio sa ubedljivih 5:0.
Malarah i Taul su sa po tri gola predvodili goste do trijumfa, do je Maksimović postigao dva gola za crveno-bele, a jednom je strelac bio Radović.
Zvezdi je ovo bio peti poraz od početka sezone, pošto pored dva izgubljena meča u Ligi šampiona ima i tri neuspeha u Regionalnoj ligi.