Zvezda upisala rutinsku pobedu i odmorila ključne igrače

Crveno-beli savladali su ekipu Mladosti na stadionu “Rajko Mitić” rezultatom 2:0, u meču četvrtog kola domaćeg šampionata.

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su treću vezanu superligašku pobedu. Crveno-beli savladali su ekipu Mladosti na stadionu “Rajko Mitić” rezultatom 2:0, u meču četvrtog kola domaćeg šampionata.
Trener prvaka Srbije Vladan Milojević je znatno promešao karte u odnosu na nedavni evropski duel sa Kopenhagenom, a u vatru je ubacio i debitante Njegoša Petrovića, Nikolu Krstovića i Portugalaca Tomanea.

Njegovi izabranici završili su posao već u prvom poluvremneu, postigašvi golove u prvavim momentima.
Miloš Vulić je majstorski izveo slobodnjak u 4. minutu i otključao bravu gostiju, da bi inicijativu domaće ekipe krunišao Miloš Jevtović posle lepe varke i preciznog šuta u finišu prvog dela ige.
Drugi je bio znatno sadržajniji po broju prilika. Mladost je podigla nivo ofanzive, ali nije uspela da savlada Milana Borjana na njegovm jubileju, odnosno 100. utakmici u dresu Zvezde. I domaći su imali svoje prilike, ali nisu uspeli da pobednu ućine ubedljivijom.

I pored toga crveno-beli su upisali vredna tri boda, odmorila ključne igrače i napravili dobru uveritu pred odlučujući meč za plasman u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona, odnosno gostovanje Kopenhagenu.