Bioskopski repertoar Cineplexx-a Niš od 7. do 13. novembra

|   Život
Na repertoaru ove nedelje nalaze se tri nova naslova i filmovi u okviru Festivala Slobodna zona.

 

ČETVRTAK 7. NOVEMBAR
Slobodna zona Festival Areta Frenklin: Amazing Grace – 20:00
Bitka za Midvej – 17:15, 21:45
Porodica Adamas SINH – 15:00
Porodica Adams SINH 3D – 16:50
Porodica Adams TITL – 18:40
Terminator: Mračna sudbina – 18:00, 20:00, 22:50
Dr Sleep – 16:20, 21:20
Ekipa – 20:30, 22:35
Grdana: Gospodarica zla SINH 3D – 16:40
Grdana: Gospodarica zla TITL 3D – 19:00
Džoker – 19:40, 21:50
Jeti: Snežni čovek SINH 3D – 15:20
Terminator: Mračna sudbina – 19:15, 22:00
Vojna akademija 5 – 17:20

PETAK 8. NOVEMBAR
Slobodna zona Festival Stig Laršon - Čovek koji se igrao vatrom    18:00    
Slobodna zona Festival Jadnici – 20:00
Bitka za Midvej    - 21:45    
Dr Sleep - 16:20, 21:20    
Džoker - 19:40, 22:10    
Ekipa - 16:00, 20:30, 22:30
Jadnici - 20:00
Jeti - Snežni čovek SINH    3D – 15:20    
Porodica Adams SINH - 15:00    
Porodica Adams SINH 3D – 16:50    
Porodica Adams TITL – 18:40
Grdana - Gospodarica zla SINH – 16:40
Grdana:Gospodarica zla TITL 3D – 19:00
Terminator - Mračna sudbina    19:15, 22:00        
Vojna akademija 5 - 17:20
    
SUBOTA 9. NOVEMBAR     
Slobodna zona Festival Kordiljeri snova - 18:00    
Slobodna zona Festival Koža - 20:00    
Bitka za Midvej    - 21:45        
Bol i slava - 14:00    
Dr Sleep - 16:20, 21:20    
Džoker - 19:40, 22:10    
Ekipa - 16:00, 20:30, 22:30    
Fiksizi - Majstorčići SINH - 12:30, 14:10    
Grdana - Gospodarica zla SINH - 14:20    
Jeti - Snežni čovek SINH - 13:20    
Jeti - Snežni čovek 3D SINH - 15:20    
Porodica Adams SINH - 12:10, 15:00
Porodica Adams SINH 3D – 13:00, 16:50
Porodica Adams TITL - 18:40
Grdana - Gospodarica zla SINH – 14:20
Grdana: Gospodarica zla SINH 3D – 12:00, 16:40
Grdana:Gospodarica zla TITL 3D – 19:00    
Terminator - Mračna sudbina - 19:15, 22:00    
Vojna akademija 5 - 17:20

NEDELJA 10. NOVEMBAR
Slobodna zona Festival Treća smena - 18:00    
Slobodna zona Festival Okrug- 20:00    
Bitka za Midvej    - 21:45        
Bol i slava - 14:00    
Dr Sleep - 16:20, 21:20    
Džoker - 19:40, 22:10    
Ekipa - 16:00, 20:30, 22:30    
Fiksizi - Majstorčići SINH - 12:30, 14:10    
Grdana - Gospodarica zla SINH - 14:20    
Jeti - Snežni čovek SINH - 13:20    
Jeti - Snežni čovek 3D SINH - 15:20    
Porodica Adams SINH - 12:10, 15:00        
Terminator - Mračna sudbina - 19:15, 22:00    
Vojna akademija 5 - 17:20

PONEDELJAK 11. NOVEMBAR
Slobodna zona Festival Izbačeni - 18:00    
Slobodna zona Festival Alis I gradonačelnik - 20:00    
Bitka za Midvej    - 21:45        
Bol i slava - 14:00    
Dr Sleep - 16:20, 21:20    
Džoker - 19:40, 22:10    
Ekipa - 16:00, 20:30, 22:30    
Fiksizi - Majstorčići SINH - 12:30, 14:10    
Grdana - Gospodarica zla SINH - 14:20    
Jeti - Snežni čovek SINH - 13:20    
Jeti - Snežni čovek 3D SINH - 15:20    
Porodica Adams SINH - 12:10, 15:00        
Terminator - Mračna sudbina - 19:15, 22:00    
Vojna akademija 5 - 17:20

UTORAK 12. NOVEMBAR
Slobodna zona Festival – Mafija kroz objektiv – 18:00
Slobodna zona Festival Bog postoji, njeno ime je Petrunija - 20:00
Bitka za Midvej – 21:45
Porodica Adamas SINH – 15:00
Porodica Adams SINH 3D – 16:50
Porodica Adams TITL – 18:40
Terminator: Mračna sudbina – 18:00, 20:00, 22:50
Gde si pošla, Bernadet? – 16:00
Dr Sleep – 16:20, 21:20
Ekipa – 20:30, 22:35
Grdana: Gospodarica zla SINH 3D – 16:40
Grdana: Gospodarica zla TITL 3D – 19:00
Džoker – 19:40, 21:50
Jeti: Snežni čovek SINH 3D – 15:20
Terminator: Mračna sudbina – 19:15, 22:00
Dr Sleep – 19:30
Ekipa – 16:15, 20:30, 22:30
Vojna akademija 5 – 17:20

SREDA 13. NOVEMBAR
Bitka za Midvej – 19:30, 21:45
Porodica Adamas SINH – 15:45
Porodica Adams SINH 3D – 15:00, 16:50
Porodica Adams TITL – 18:40
Terminator: Mračna sudbina – 19:50, 22:00
Dr Sleep – 16:20, 21:20
Ekipa – 20:30, 22:35
Grdana: Gospodarica zla SINH 3D – 16:40
Grdana: Gospodarica zla TITL 3D – 19:00
Džoker – 19:40, 21:50
Jeti: Snežni čovek SINH 3D – 15:20
Terminator: Mračna sudbina – 19:15, 22:00
Ekipa – 16:15, 20:30, 22:30
Vojna akademija 5 – 17:20