Cineplexx Niš – Bioskopski repertoar od 21. do 27. oktobra

|   Život
Na repertoaru se ove nedelje nalaze dva nova naslova, jedan događaj, filmovi u okviru KIDS FEST-a i filmovi u okviru GETE FEST-a.
Foto: Cineplexx promo

 

ČETVRTAK 21. OKTOBAR
Dina – 22:15
Dina 3D – 16:15, 19:15
Venom 2 – 16:30, 22:30
Venom 2 3D – 18:30, 20:30
Noć veštica ubija – 22:40
Poslednji dvoboj – 22:10
Božiji čovek – 17:45
Nije vreme za umiranje 3D – 19:30
Toma – 16:00, 18:50, 21:40
GETE FEST Curverball – 20:00
KIDS FEST Avantura u džungli – 17:00
KIDS FEST Bertov dnevnik – 15:00
KIDS FEST Nepopravljivi Ron SINH – 15:30

PETAK 22. OKTOBAR  
Dina – 22:15
Dina 3D – 16:15, 19:15
Venom 2 – 16:30, 22:30
Venom 2 3D – 18:30, 20:30
Noć veštica ubija – 22:40
Poslednji dvoboj – 22:10
Božiji čovek – 17:15
Nije vreme za umiranje 3D – 19:30
Toma – 16:00, 18:50, 21:40
KIDS FEST Tvigson i morsko čudovište – 15:00
KIDS FEST Zvezdani psi: Morska avantura SINH – 15:30
KIDS FEST Ptice Amerike – 17:00
GETE FEST Komšije – 19:00
GETE FEST Krvopije – 21:00

SUBOTA 23. OKTOBAR
Dina – 13:15, 22:15
Dina 3D – 16:15, 19:15
Nepopravljivi Ron SINH – 11:00, 12:10
Nepopravljivi Ron SINH 3D – 10:50, 13:00, 14:20
Venom 2 – 16:30, 22:30
Venom 2 3D – 18:30, 20:30
Noć veštica ubija – 22:40
Poslednji dvoboj – 22:10
Božiji čovek – 17:20
Nije vreme za umiranje 3D – 19:30
Toma – 16:00, 18:50, 21:40
KIDS FEST Luka SINH 3D – 11:00
KIDS FEST Neli Rep: Agent za čudovišta – 14:50
KIDS FEST Čarolija meseca - 11:30
KIDS FEST Bertov dnevnik - 15:30
KIDS FEST Glavni heroj – 16:45
GETE FEST – Kopilotkinja – 19:00

NEDELJA 24. OKTOBAR
Dina – 13:15, 22:15
Dina 3D – 16:15, 19:15
Nepopravljivi Ron SINH – 11:00, 12:10
Nepopravljivi Ron SINH 3D – 10:50, 13:00, 14:20
Venom 2 – 16:30, 22:30
Venom 2 3D – 18:30, 20:30
Noć veštica ubija – 22:40
Poslednji dvoboj – 22:10
Božiji čovek – 16:40
Nije vreme za umiranje 3D – 19:30
Toma – 16:00, 18:50, 21:40
KIDS FEST Moje slatko čudovište – 11:00
KIDS FEST Duša SINH – 11:30
KIDS FEST Raja i poslednji zmaj SINH 3D – 12:55
KIDS FEST Čarolija meseca – 13:40
KIDS FEST 15:10
GETE FEST Princ – 19:00
GETE FEST Ljudski faktor – 21:30

PONEDELJAK 24. OKTOBAR
Dina – 22:15
Dina 3D – 16:15, 19:15
Nepopravljivi Ron SINH – 15:30
Nepopravljivi Ron SINH 3D – 17:45
Venom 2 – 16:30, 22:30
Venom 2 3D – 18:30, 20:30
Noć veštica ubija – 22:40
Poslednji dvoboj – 22:10
Božiji čovek – 17:20
Nije vreme za umiranje 3D – 19:30
Toma – 16:00, 18:50, 21:40
GETE FEST Fabijan – 20:00

UTORAK 26. OKTOBAR / SREDA 27. OKTOBAR
Dina – 15:10, 22:15
Dina 3D – 16:10, 19:10
Nepopravljivi Ron SINH – 15:10
Nepopravljivi Ron SINH 3D – 17:20
Venom 2 – 16:30, 22:30
Venom 2 3D – 18:30, 20:30
Noć veštica ubija – 22:40
Poslednji dvoboj – 22:10
Božiji čovek – 18:20
Nije vreme za umiranje – 20:45
Nije vreme za umiranje 3D – 19:30
Toma – 16:00, 18:50, 21:40