Cineplexx Niš - Bioskopski repertoar od 22. do 28. jula

|   Život
Na reprtoaru se ove nedelje nalaze tri nova naslova, jedna premijera i jedna pretpremijera.
Foto: Cineplexx PROMO

 

ČETVRTAK 22. JUL / PETAK 23. JUL
Pokajnik – 21:40
Senka špijuna – 20:20, 22:30
G.I. Joe – Zmijske oči – 19:15, 22:00
Svemirski basket: Novo nasleđe SINH – 15:40, 17:00, 18:00
Svemirski basket: Novo nasleđe TITL – 19:30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave – 20:30
Dani gneva – 22:20
Crna udovica – 21:40
Crna udovica 3D – 19:00, 21:40
Zec Petar: Skok u avanturu SINH – 15:15, 17:15
Paklene ulice 9 – 17:40
Telohranitelj mafijaševe žene – 15:45, 20:10
Luka SINH 3D – 15:30

SUBOTA 24. JUL /  NEDELJA 25. JUL
Neukrotivi Spirit SINH – 11:45, 16:15
Pokajnik – 21:40
Senka špijuna – 20:20, 22:30
G.I. Joe – Zmijske oči – 19:15, 22:00
Svemirski basket: Novo nasleđe SINH – 12:15, 13:15, 14:40, 15:40, 17:00, 18:00
Svemirski basket: Novo nasleđe TITL – 19:30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave – 20:30
Dani gneva – 22:20
Crna udovica – 21:40
Crna udovica 3D – 19:00, 21:40
Zec Petar: Skok u avanturu SINH – 11:15, 13:15, 14:15, 15:15, 17:15
Paklene ulice 9 – 17:40
Telohranitelj mafijaševe žene – 15:45, 20:10
Luka SINH – 11:00
Luka SINH 3D – 12:00

UTORAK 27. JUL
Neukrotivi Spirit SINH – 16:15
Pokajnik – 21:40
Senka špijuna – 20:20, 22:30
G.I. Joe – Zmijske oči – 19:15, 22:00
Svemirski basket: Novo nasleđe SINH – 15:40, 17:00, 18:00
Svemirski basket: Novo nasleđe TITL – 19:30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave – 20:30
Dani gneva – 22:20
Crna udovica – 21:40
Crna udovica 3D – 19:00, 21:40
Zec Petar: Skok u avanturu SINH – 15:15, 17:15
Paklene ulice 9 – 21:50
Telohranitelj mafijaševe žene – 15:45, 20:10
Luka SINH 3D – 15:30

SREDA 28. JUL
PREMIJERNO Avantura u džungli 3D – 19:15
Neukrotivi Spirit SINH – 15:50
Pokajnik – 17:45
Senka špijuna – 20:20, 22:30
G.I. Joe – Zmijske oči – 19:50, 22:00
Svemirski basket: Novo nasleđe SINH – 15:40, 17:00, 18:00
Svemirski basket: Novo nasleđe TITL – 19:30
Spirala straha: Novo poglavlje slagalice strave – 22:15
Dani gneva – 22:20
Crna udovica – 21:40
Crna udovica 3D – 19:00, 21:40
Zec Petar: Skok u avanturu SINH – 15:15, 17:15
Paklene ulice 9 – 17:40
Telohranitelj mafijaševe žene – 15:45, 20:10
Luka SINH 3D – 15:30