U Crnoj Gori ubuduće neće biti posete na gotovo svim sportskim događajima. Zbog straha do širenja korova virusa u ovoj zemlji biće zatvorena sportska borilišta, a to će diretkno uticati na košarkaše Crvene zvezde, ali verovatno i Partizana. Kako je izvesno da će Budućnost u polufinalu ABA lige igrati protiv Crvene zvezde, srpskom timu će posao biti znatno olakšan.
Posebno ako se zna kakva je atmosfera vladala prethodne dve godine u mečevima ova dva tima, kako u Podgorici, tako i u Beogradu.
Plej-of serija ABA lige počinje 27. marta, a Budućnost će u tom dvoboju imati prednost domaćeg terena.sti slučaj je i sa Mornarom iz Bara, koji ukoliko završi kao četvrti ide na prvoplasirani Partizan.
U poslednjem kolu, Barani će voditi veliku borbu sa Cedevita Olimpijom, koja gostuje Krki, dok Mornar ide na noge Megi.
Komentari (0)
Ne postoji komentar!