Đoković lako i sa Kolšrajberom (video)

Meč je završen posle samo 60 minuta sa 2:0 u setovima. Za prolazak u polufinale turnira u Dubaiju Đoković će igrati protiv Rusa Karena Hačanova, koji je savladao Austrijanca Denisa Novaka.

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je danas u drugom kolu za samo 61 minut pobedio Nemca Filipa Kolšrajbera u dva seta, sa 6:3, 6:1.

Za prolazak u polufinale Đoković će igrati protiv Rusa Karena Hačanova, koji je danas savladao Austrijanca Denisa Novaka.

Prvi igrač sveta dosta lako je pobedio Kolšrajbera, koji mu je u nekoliko navrata bio veoma težak protivnik, ali je danas bio potpuno inferioran u svim elementima igre.

U prvom setu Novak je u svojih pet servis gemova izgubio samo pet poena, a u drugom jedan više, tako da Kolšrajber nije imao nijednu priliku da napravi brejk. S druge strane, Đoković je u šestom gemu prvog seta iskoristio drugu brejk šansu, a drugom je deklasirao protivnika i tri puta mu je oduzeo servis.