Festtival humora, zabave i veselja u Ivanjici

|   Info
Jubilarna deseta Nušićijada biće održana od 22. do 25. avgusta u Ivanjici. Organizatori ističu da broj gostiju iz godine u godinu raste i poručuju da sve posetioce i ove godine očekuje dobra zabava, lep humor, ali i bogat kultuno – umetnički program za sve uzraste.

Varoš spava al badava moto je ovogidšnje Nušićijade, koja počinje 22. avgusta. Sve posetioce do 25. avgusta očekuju brojne izložbe, tribine, performanski i drugi sadržaji koji će obeležiti deceniju nakon obnavljanja ove manifestacije.

Da je kvalitet programa dobar potvrđuje i broj posetilaca, koji svake godine raste, kažu u Turističkoj organizaciji Ivanjice.

U ulozi Branislava Nušića i ove godine biće glumac Milan Milosavljević, koji će preuzeti ključeve grada i zabavljati goste.

Tokom četiri dana trajanja goste ovog festivala zabavljaće i popularne muzičke grupe u večernjim satima.

 

 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar