Još jedna pobeda Partizana (video)

Utakmica Partizan - Čukarički završena je rezultatom 4:1. Crno-beli su poveli golom Matića u 17. minutu. Natho je prednost udvostručio u 39, a ubedljivu pobedu najavio je Vitas pet minuta kasnije. Četvrti gol za Partizan delo je Sume, koji je golmana Čukaričkog savladao u 54. minutu. Jedini pogodak za goste delo je Tedića koji je i u ovom susretu bio na visini zadatka i to potvrdio samo tri minuta posle Suminog pogotka. Susret je obeležio i debi mladog fudbalera Partizana Nikole Štulića, koji je opravdao poverenje trenera i ostavio odličan utisak.

Partizan je pobedio Čukarički sa ubedljivih 4:1 u susretu 29. kola Superlige. Crno-beli su još jednom pokazali odličnu formu i posle teškog meča sa Zvezdom u polufinalu Kupa Srbije nisu pali, već su došli do još jednog trijumfa, kojim su potvrdili da će prvenstvo završiti na drugoj poziciji.

Crno-beli su poveli golom Matića u 17. minutu. Natho je prednost udvostručio u 39, a ubedljivu pobedu najavio je Vitas pet minuta kasnije. U sličnom ritmu popularno zvani "Parni valjak" nastavio je i u drugom poluvremenu. Četvrti gol za Partizan delo je Sume, koji je golmana Čukaričkog savladao u 54. minutu.

Jedini pogodak za goste delo je Tedića koji je i u ovom susretu bio na visini zadatka i to potvrdio samo tri minuta posle Suminog pogotka.

Izdanjem svojih izabranika zadovoljan je bio i Savo Milošević, koji je posle utakmice zaključio da su fudbaleri zaslužili sve pohvale i da nisu kao obično pali posle teškog meča, kakav je bio onaj sa Zvezdom.

"Bilo je bitno dobiti i osvojiti 3 boda, arhivirati ligu pa smo uspeli. Pohvale momcima, obično smo posle teških utakmica kiksali i padali, ali danas to nismo uradili: Evidentno je da nismo imali tu energiju, ali smo imali igru, koncentraciju i sve nam se vratilo, nije bilo lako uopšte. Čukarički je bio odličan, falilo je par ljudi, ali i ovi što su igrali su ozbiljni i dobri igrači i bilo je potrebno da damo maksimum da bismo došli do rezultata", rekao je u analizi igre Savo Milošević.

Susret je obeležio i debi mladog fudbalera Partizana Nikole Štulića, koji je opravdao poverenje trenera i ostavio odličan utisak.

Partizan – Čukarički 4:1
Golovi: Matić 17, Natho 39, Vitas 44, Suma 54 – Tedić 57
Stadion: FK Partizan
Sudija: Miloš Milanović

Partizan: Stevanović, Natho, Asano, Vitas, Zdjelar, Šćekić, Ostojić, Urošević, Miletić, Stevanović, Matić

Čukarički: Petrović, Stevanović, Tedić, Vidosavljević, Endiaj, Mićin, Ćirković, Veličković, Šapić. Kovač, Birmančević