Krajinović ispustio prvi set i potonuo u nastavku

Srpski teniser ima za člim da žali. U prvom setu je propustio veliku priliku da ovaj deo meča okonča u svoju korist, dok je u drugom setu bio primoran da zatraži medicinsku pomoć.

Filip Krajinović nije uspeo da izbori plasman u četvrtfinale turnira u Dubaiju. Našeg tenisera je iz dalje borbe eliminisao Rus Andrej Rubljov, koji je slavio sa 2:0, po setovima  7:6, 6:0.
Krajinović zaista ima za člim da žali. U prvom setu je propustio veliku priliku da ovaj deo meča okonča u svoju korist, dok je u drugom setu bio primoran da zatraži medicinsku pomoć.
U prvoj deonici viđeno je čak šest brejkova, a Krajinović je propustio set loptu na svoj servis pri rezultatu 5:3.  Do kraja ovog dela igre igrači su razmenili još po jedan brejk, pa je odluka pala u taj-brejku, gde je Rubljov starvoao serijom 5:1. što mu je bilo dovoljno za trijumf.
Krajinović se loše osećao tokom drugog seta, meren mu je pritisak i puls, tako da u ovoj deonici nije uspeo da osvoji nijedan gem.