Marjanović ponovo na visini zadatka (video)

|   Sport
Boban Marjanović je nastavio da dobija minute u mečevima Klipersa, a ovog puta bio je na granici dabl-dabla.
Foto: YouTube printscreen

Njegov tim je nije uspee da trijumfalno okonča gostovanje u Torontu, izgubio je rezutlatom 121:103, međutim srpski centar je nastavio da pametno koristi ukazane minute.
Marjanović je treći put uzastopno bio dvocifren i za 17 minuta ubacio 10 poena uz 9 skokova i po 2 asistencije i ukradene lopte. Kod Klipersa najefikasniji je bio Gildžeus-Aleksander sa 19 poena, dok je Lu Vilijams ubacio poen manje.
Posle izjednačene prve četvrtrine Reptorsi su uspeli da naprave 14 poena razlike u drugoj četvrtini što je na kraju bilo i presudno. Pobednike je predvodio Kavai Lenard sa 18 poena, Serž Ibaka je dodao 16, a Majls i Siakam po 15 poena. 

Inače, Superboul je prethodne večeri bio centralni događaj u Sjedinjenim Američkim Državama, a do njegovog početka odigrane su još dve utakmice u NBA ligi. 

Toronto – LA Klipers 121:103 
Njujork – Memfis 84:96
Boston – Oklahoma 134:129

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar