Neobičan protest navijača zbog sumnjivih penala (video)

Pristalice Partizana organizovale su performans ispreg zgrade u kojoj stanuje sudija Stojiljković, kao znak protesta zbog odluka na utakmici Crvene zvezde i Indđije, u kojoj je domaćin slavio posle preokreta, penalima u 88. i 90. minutu.

Navijači Partizana okupili su se ispred zgrade u kojoj živi fudbalski sudija Igor Stojiljković, koji je u poslednjem kolu Superlige bio angažovan kao arbitar na utakmici Crvene zvezde i ekipe Inđije.

U tom susretu domaćin je na stadionu "Rajko Mitić" pobedio preokretom sa 2:1 i to tek posle dosuđena dva penala, jedan u 88, a drugi u 90. minutu.

Pristalice Partizana organizovale su performans ispreg zgrade u kojoj stanuje Stojiljković, kao znak protesta zbog sudijskih odluka na spornom meču.