Odbojkaši bez završnog turnira Lige nacija

|   Sport
To je postalo jasno nakon trećeg vezanog poraza koji je naša selekcija doživela od Argentine rezultatom 3:0, u meču trećeg kola četvrtog vikenda u Milanu.
Foto: Fonet

Odbojkaška reprezentacija Srbije i definitivno je ostala bez plasmana na završui turnir Lige nacija.
To je postalo jasno nakon trećeg vezanog poraza koji je naša selekcija doživela od Argentine rezultatom 3:0, u meču trećeg kola četvrtog vikenda  u Milanu. 
"Orlovi" su tri meča pre kraja regularnog dela takmičenja tek deseti sa pet pobeda iz 12 utakmica. Argentina je šesta na tabeli sa skorom 6-6, zaostaje dve pobede za petom pozicijom koja vodi na F6.
Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Bruno Lima i Ezekjel Palasios sa po 14 poena. U selekciji Srbije istakao se Srećko Lisinac sa 10 poena, dok je osam upisao Dražen Luburić.
Izabranici Nikole Grbića će se od ovogodišnjeg takmičenja oprostiti u Plovdivu, gde se 28-30. juna igra peti vikend. "Orlovi" će igrati redom sa Iranom, SAD i domaćinom Bugarskom.

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar