Partizan nema rešenja za TSC, Natho sprečio poraz u finišu

Fudbaleri Partizana i dalje neznaju za pobedu nad ekipom TSC-a. I drugi meč ovih rrival završen je rezultatom 1:1, a meč je ovog puta odigran u Senti u 22. kolu Superlige.
Slađa polovina plena je bez dileme pripala crno-belima. Novajlija u ligi je bio na veoma dobrom putu da upiše pobedu nad favorizovanim rivalom, međutim izabranici Sava Miloševića došli su do boda iz penala u 90. minutu.
Prvo poluvremen donelo je igru između dva šesnaesterca, a rivali su tokom ovog dela mača imali samo po jedan šut na gol protivnika. Nastavak je doneo uzbuđenja i mnogo bržu u tečniju igru Partizana. Uspeli su crno-beli da ozbiljno zaprete u nekolko mnavrata, ali su umesto gola u mreži doživeli šok. Igrao se 68. minutu kada je Silađi sjajno prošao po desnoj strani, a Lukić pokupio odbitak i doveo domaće u vođstvo.
Partizan je do kraja sve karte bacio na napad. Stevanović je najpre zapretio glanom posle kornera, a novi štoper Monaka našao se u sličnoj situaciji u samom finišu, ali je tada  uspeo da izbori penala za svoju ekipu.Sigurna realizator bio je Bibras Natho, koji je postigao već treći gol ovog proleća, pošto je bio dvostruki strelac protiv Radnika iz Surdulice.
Fudbaleri TSC-a nisu uspeli da sačuvaju pobedu, ali su i posle 22. kola ostali neporaženi kao domaćini.

U mečevima u sredu TSC odlazi na teren Mačve, dok će Partizan dočekati Proleter.