Pešić i Barsa dobili ogromno pojačanje

|   Sport
Redove tima koji sa trenerske klupe vodi srpski strateg Svetislav Pešić pojačao je odlični američki šuter Kori Higins.
Foto: twitter.com/FCBbasket

Košaskaški klub Barsleona dobio je veliko pojačanje. Redove tima koji sa trenerske klupe vodi srpski strateg Svetislav Pešić pojačao je odlični američki šuter Kori Higins. 
30- godišnjem košarkašu je nedavno istekao ugovor sa ekipom CSKA sa kojom je nedavo postao prvak Evrope. Treba istači da je upravo Higins bio jedan od najzaslućnijih za veliki uspeh ruskog tima. U finalu Evrolige sa Efesom  bio je najefikasniji sa 20 poena, a njegov prosek u minuloj sezoni elitnog takmičenja iznosi  14,9 poena, 2,2 skoka i 1,8 asistencija.  
Nema sumnje da je Barlsona dolaskom Amerikanca napravila veliki posao, uz podsećanje da je katalosnki klub nedavno produžio ugovora sa Pešićem, kao i igračima Viktorom Klaverom i Tomasom Ertelom, a uskoro se očekuje i dolazak Nikole Mirotića. 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar