Dodeljeno je ukupno 38 priznanja - 20 plaketa za poslovni uspeh, 16 povelja za poslovnog lidera i dve specijalne nagrade predstavnicima medija za doprinos informisanju javnosti o poslovanju privrede i PKS.
Među dobitnicima povelje za poslovnog lidera našao se i direktor javnog komunalnog preduzeća „Parking servis“- Niš Dejan Dimitrijević.
„Ovo nije samo lično priznanje, već i potvrda uspešnosti poslovanja javnog komunalnog preduzeća „Parking servis“- Niš, kojim rukovodim“, rekao je direktor povodom nagrade koja mu je dodeljena.
Nagrade Privredne komore Srbije ustanovljene su 24. januara 1969. godine odlukom Skupštine PKS-a. Nagrade se na osnovu Pravilnika o nagradama dodeljuju u kategorijama - Jubilarna nagrada, Nagrada za poslovnog lidera, Nagrada za poslovni uspeh. Tokom godine mogu biti dodeljene i posebne nagrade na osnovu odluke predsednika Privredne komore Srbije. Jubilarne nagrade uručuju se u regionalnim privrednim komorama, odnosno u privrednoj komori glavnog grada.
Komentari (0)
Ne postoji komentar!