Sadik i Ostojić režirali remi na kraju priprema

Crno-beli su nadoknadil dva gola zaostatka u meču sa mađarskim prvoligašem Pakšijem za konačnih 2:2.

Fudbalei Partizana remijem su okončali svoje kontrolne mečeve na letnjim pripremama. Crno-beli su nadoknadil dva gola zaostatka u meču sa mađarskim prvoligašem Pakšijem za konačnih 2:2.
Rival je poveo u 30. minutu kada je Pap glavom zatresao mrežu crno-belih. Finiš poluvremena doenoe je novu prilku za Mađare, koju je ovog puta realizovao Bode.
Uzlazak Umara Sadika u drugom poluvremenu doprino je itakako bržoj igri  crno-belih u napadu. On je 51. minutu odlično prošao po levoj strani, dodao loptu do Sume koji je prevario jednog čuvara i zatresao mrežu mađarskog tima.
Izabranici Sava Miloševića su u nastakvu dominirali pred golom protivnika i na kraju uspeli da dođu do remija. Igrao se 83. minut kada je Ostrojić bio najsnalažljiviji posle kornera.
Fudbaleri Partizana se u nedelju vraćaju sa priprema u Sloveniji, a prvu takmičarsku utakmicu odigraće narednog vikenda, kada će na startu Super lige biti gosti Inđije.