Superliga: Zvezda dočekuje Mladost, Radnički Vojvodinu

|   Sport
Zanimljivo će biti i u plej-aut delu takmičenja gde se vodi velika borba za opstanak. U najtežoj situaciji je vranjanski Dinamo koji je na poslednjoj poziciji sa samo 14 bodova. Zemun je sakupio 17, Bačka i Rad po 18. U najboljem položaju su Voždovac, Mačva, Spartak i Radnik.
Foto: Fonet

 

U nedelju se nastavlja završni deo fudbalskog prvenstva Srbije. Od utakmica plej-ofa Superlige, najviše se očekuje od susreta na stadionima "Rajko Mitić" i "Čair". Crvena zvezda kao domaćin ima priliku da dođe do nedostižne prednosti i na taj način odbrani titulu prvaka države.

Crveno-beli dočekuju Mladost, a pred ovaj susret imaju šest bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Radnički. Pobedom bi potvrdili da ostaju prvai Srbije.

Radnički takođe igra na svom terenu. Na stadion Čair dolazi Vojvodina, ekipa koja je uz dosta muke uspela da se plasira u plej-of domaćeg šampionata.

Partizan je došao u situaciju da strepi za plasman u Evropu, zbog čega crno-beli sebi ne mogu da priušte novi kiks. Fudbaleri trenera Save Miloševića dočekuju Proleter.

U plej-aut delu takmičenja vodi se velika borba za opstanak. U najtežoj situaciji je vranjanski Dinamo koji je na poslednjoj poziciji sa samo 14 bodova. Zemun je sakupio 17, Bačka i Rad po 18. U najboljem položaju su Voždovac, Mačva, Spartak i Radnik.

 

Superliga, raspored 35. kola:
CRVENA ZVEZDA - MLADOST
ČUKARIČKI - PROLETER
RADNIČKI N. - VOJVODINA
PARTIZAN - NAPREDAK
SPARTAK-ŽK - RADNIK
VOŽDOVAC - MAČVA
OFK BAČKA - RAD
DINAMO - ZEMUN

 

 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar