Testiranja u Milanu, od četvrtka kreću i treninzi

|   Sport
Svi fudbaleri Milana pored testova na kovid-19, proći će i elektrokardiogram i takozvani stres test. Oni koji budu imali dobre rezultate radiće na vraćanju kondicije, ali i u ovom slučaju podeljeni u grupe na tri terena Milanovog trening centra. Očekuje se i početak rada sa loptom i na uigravanju taktike. Navijače najviše zanima gde je u svemu tome Zlatan Ibrahimović.
Foto: YouTube printscreen

 

Očekuje se da će fudbaleri Milana u četvrtak početi sa treninzima, kako bi spremni dočekali eventualni nastavak sezone u Italiji.

Iz kluba je saopšteno da su svi igrači zajedno sa stručnim štabom u sredu prošli testove na Klinici "La Madonina", što je uvod u početak trenažnog procesa. Testiranje se obavlja u malim grupama, sa po sedam ili osam igrača, kako bi se ispoštovale sve preventivne mere.

Svi fudbaleri Milana pored testova na kovid-19, proći će i elektrokardiogram i takozvani stres test. Oni koji budu imali dobre rezultate radiće na vraćanju kondicije, ali i u ovom slučaju podeljeni u grupe na tri terena Milanovog trening centra. Očekuje se i početak rada sa loptom i na uigravanju taktike.

Najvažnije pitanje za navijače je hoće li u svim ovim aktivnostima učestvovati i Zlatan Ibrahimović i Frank Kesi, koji se još nisu vratili u Italiju.

Najbolji švedski fudbaler je potvrdio da će se vratiti u Milano, iako mu u junu ističe ugovor, ali će svakako morati da prođe obavezni period dvonedeljne samoizolacije, kao i svi koji iz inostranstva dođu u Italiju.

Tačan datum nastavka fudbalske sezone u Italiji još nije određen.

 

 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar