Uhapšena dva policijska službenika zbog odavanja poverljivih podataka

|   Info
Tužilaštvo za organizovani kriminal saopštilo je danas da su uhapšena dva policijska službenika A.P. i N.V. iz Beograda zbog sumnje da su kriminalnoj grupi, čiji su organizatori Veljko Belivuk i Marko Miljković, odavali poverljive podatke iz elektronskog sistema Ministarstva unutrašnjih poslova.
Foto ilustracija: Pixabay

 

Izvor: FoNet

Prema navodima krivične prijave, postoji osnovana sumnja da su od juna do oktobra 2020. godine u više navrata neovlašćeno pripadnicima organizovane kriminalne grupe čiji su organizatori Veljko Belivuk i Marko Miljković odavali poverljive podatke iz elektronskog sistema MUP, dodaje se u saopštenju.

Osumnjičenima je određeno je policijsko zadržavanje i  oni će uz krivičnu prijavu biti sprovedena Tužilaštvu za organizovani kriminal.

 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar