Vaterpolisti Zvezde i dalje bez bodova u elitnom rangu

Vaterpolisti Crvene zvezde nastavili su da ređaju neuspehe u Ligi šampiona.

Crveno-beli izbubili su na gostovanju mađarskom Egeru rezultatom 17:11 I upisali osmi vezani poraz u elitnom takmičenju.
Za razliku od nedavnog duela istih rivala u Beogradu, koji je odlučen tek u poslednjim sekundama, mađarski tim je ovog puta rešio pitanje pobednika več posle prvog poluvremena.
Srpski predstavnik je posle prve dve četvrtine imao sedam golova zaostatka, pa je ostatak meča predstavljao formalnost.
Vlahopulos je sa šest golova bio najefikasniji u Egeru, Hošnjanski je postigao pet golova, a srpski reprezentativac Strahinja Rašović se jednom upisao u strelce. U Zvezdi je bolji od ostalih bio Veljko Tankosić sa četiri gola.

Crveno-beli će i u narednom kolu igrati u Mađarkoj, ovog puta protiv Ferencvaroša 27. februara.