Vučić: Neću prihvatiti laži i obmane koje su deo geopolitičkih igara kojima žele da razore Srbiju

|   Info
Ako predsednik Skupštine bude izabran 11,12. ili 13. marta, izbori moraju da budu do 11. ili 12. maja, dakle mogu da budu 28. aprila ili 5. maja, a 5. maja je Vaskrs, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić, i upitao: hoćete li da na Vaskrs imamo izbore.
Foto: FoNet/Instagram

 

Izvor: FoNet

On je tokom posete Vojno-tehničkom institutu rekao kako bi opozicija, da veruje da su izbori pokradeni, izašla na izbore "skačući od sreće, jer je Srbija jedina zemlja koja je pozvala ODIHR da prisustvuje lokalnim izborima".

Jasno im je da nikakve krađe nije bilo i da moraju da dobiju poverenje naroda da bi pobedili na izborima. A što se mene tiče - svakome ko pobedi ja ću čestitati, jer je bolje časno izgubiti izbore nego nečasno pobediti, rekao je Vučić.

On je naglasio da neće prihvatiti "laži i obmane koje su deo geopolitičkih igara kojima žele da razore Srbiju" i da je "od presudnog značaja" da Srbija bude vojno neutralna i da razmišlja o napretku, jer druge opcije nema.

Govoreći o slučaju navodne migracije birača iz Male Krsne u Beograd Vučić je rekao da su u prethodna 72 sata sa teritorije opštine Smederevo u Beograd preseljena "jedna ili dve" osobe.  

Onima iz Srpske napredne stranke (SNS) koji misle da "marifetlucima" mogu da ostvare bolji rezultat pred predsednikom naše stranke Milošem Vučevićem obećavam da će krivično odgovarati, rekao je Vučić.

Dodao je da će, "ako ne smeta ljudima iz SNS", sa ogromnom radošču i srećom, kao čast i privilegiju, ponovo voditi "listu slobodarskih snaga".

 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar