
Izvor: FoNet
Vučić je kongresmenki zahvalio na posvećenosti u radu srpskog kokusa, koji dodatno jača bilateralne odnose Srbije i SAD, doprinoseći boljem ugledu naše zemlje u Americi i istakao da ima dosta prostora za unapređenje saradnje dveju zemalja, kao i veliki, zasad delimično iskorišćeni potencijali, navodi se u saopštenju.
Predsednik Srbije je pozdravio podršku SAD evropskom putu Srbije i poručio da se nada da će ta zemlja dati podsticaj našim daljim naporima u pronalaženju održivog dogovora u dijalogu Beograda i Prištine.
Kongresmenka Teni je istakla važnost srpskog kokusa u jačanju interesa za Srbiju u Kongresu SAD i podržala stav naše zemlje usmeren ka očuvanju mira i stabilnosti u regionu, kao i politiku razgovora, jedinog pravog puta za rešavanje svih otvorenih pitanja.
Ona je izrazila podršku inicijativi „Otvoreni Balkan“ i najavila posetu kongresne delegacije Beogradu krajem ove godine.
Komentari (0)
Ne postoji komentar!