Vučić uručio mamograf Opštoj bolnici u Leskovcu

|   Info
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas mamograf Opštoj bolnici u Leskovcu, koja se renovira, i zdravstvenim radnicima zahvalio na požrtvovanom radu u teškim uslovima.
Foto: televizija Kopernikus

 

Izvor: FoNet

Nadam se, kada budemo završili bolnicu, da će vam biti bolji uslovi, da ćete bolje da se osećate, da vas dodatno opremimo. Hvala mnogo što brinete o zdravlju Leskovčana. Oni koji budu obučeni za rad na mamografu da posebno brinu o ženama i da imate što manje posla, rekao je Vučić.

On je najavio da će bolnica u Leskovcu, u čiju rekonstrukciju se ulaže 40 miliona evra, plus 1,3 milion za angio salu, uskoro imati sve što ima jedan klinički centar, biće dva multislajsna skenera, po dva ultrazvuka i rengena, mamograf i magnetnu rezonancu, a kupljeno je sve najsavremenije i najbolje svetske mašine, iz Zapadne Evrope i SAD.

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar