Aktuelni šampion Srbije je tokom celog prvog poluvrmena tražio model sa dobru odbranu nad rasterećenim rivalom. Međutim nisu uspeli u tome, da bi u trećoj deonici crveno-beli potpuno potonuli u igri. Naime, posle prvog poluvmena koje je završeno egalom, Monako je razoružao rivala u odličnim napadačkim izdanjem u trećoj deonici i dobio taj deo meča ubedljivim rezutlatom 32:17. Od tog udarca izabranici Milana Tomića nisu uspeli da se oporave pa im je jedino preostalo da čestitaju rivalu na odličnoj partiji i pobedi.
Pobednike je predvodio Nidam sa 21 poenom, a pratili su ga bivši košarkaš Zvezde Kikanović sa 17 I Lakomb I Utara sa po 16 pona
U ekipi Zvezde samo dvojica dvocifrenih, Beron je meč završio sa 14, a Regland sa 12 poena.
Ovo je bio treći poraz koji su crveno-beli doživeli u Evrokupu na poslednja četiri meča i zbog toga će naredna utakmica u Andori imati veliki značaj.
Komentari (0)
Ne postoji komentar!