Zvezda pobedila Winter sport u derbiju futsal šampionata Srbije

|   Video
U futsal prvenstvu Srbije najzanimljivija utakmica se igrala u Nišu, gde su derbi kola i borbu za prvo mesto na tabeli vodili Vinter sport i Crvena zvezda. Gosti iz Beograda su na kraju slavili sa ubedljivih 4:1, ali se ne može reći da je ovaj rezultat prikaz realnog odnosa snaga na terenu. Vinter sport je bio ravnopravan protivnik tokom većeg dela meča. Zvezda je povela sa 2:0, a navijači su tokom drugog poluvremena videli incijativu domaćeg tima, zahvaljujući kojoj je smanjen rezultat crveno-belih na 2:1. Vinter sport je imao nekoliko ozbiljnih prilika za izjednačenje, a kako se blićio kraj susreta, domaći igrači su morali da zaigraju otvorenije, što im se nije isplatilo, već donelo dva nova gola u mreži. Posle ove utakmice Zvezda se učvrstila na prvom mestu tabele futsal šampionata Srbije, dok je Vinter sport pao na treću poziciju. Oba tima ipak imaju najviše ambicije do kraja sezone. U nastavku prve lige u futsalu Vinter sport dočekuje Zemun, dok će Zvezda takođe na svom terenu igrati sa Ekonomcem.