Zvezda posle Minhena: I najmanje greške se puno plaćaju (video)

Poraz je došao kao posledica pogrešnih poteza i pada koncentracije crveno-belih, veruje Zvezdin trener, koji još napominje da se na ovom nivou kvaliteta koji ima Bajern i skupe greške mnogo plaćaju. Utiske posle duela sa Bajernom sumirao je i Zvezdin čuvar mreže Milan Borjan, koji najviše žali zato što beogradski tim nije iskoristio neku od svojih prilika. On se zahvalio i navijačima koji su na gostujućem terenu pružili veliku podršu Crvenoj zvezdi.

Posle poraza od Bajerna u prvom kolu Lige šampiona, trener Crvene zvezde Vladan Milojević nije nezadovoljan igrom svojih fudbalera. Poraz je došao kao posledica pogrešnih poteza crveno-belih, veruje Zvezdin trener, koji još napominje da se na ovom nivou kvaliteta koji ima Bajern i skupe greške mnogo plaćaju.

"Vrlo lako smo pod velikim pritiskom gubili posed, ali mislim da smo u drugom poluvremenu neke stvari ispravili. S druge strane, izmene su doprinele da nemamo taj pritisak već da kroz naš posed napadnemo njihovu zadnju liniju. Imali smo dosta izglednih polu-prilika. Ostaje žal što smo primili dva gola u završnici, naročito treći gol, ali analiziraćemo u narednom periodu i siguran sam da će biti bolje. Idemo dalje, ovo je grupna faza. Ima još dosta da se igra. Na ovom nivou moramo nalaziti prava rešenja u pravo vreme. Ako nemate tačan tajming onda ste u velikom problemu. Mislim da je to uticalo kod drugog gola. U prvom poluvremu smo imali mnogo problema sa izgubljenim loptama na našoj polovini. Ovde se greške ne praštaju i moramo da učimo iz njih ", zaključio je Milojević posle utakmice.

Utiske posle duela sa Bajernom sumirao je i Zvezdin čuvar mreže Milan Borjan, koji najviše žali zato što beogradski tim nije iskoristio neku od svojih prilika:

"Težak poraz, krivo mi je što se završilo 3:0 za Bajern. Moglo je da bude i 1:1, imali smo sjajnu priliku preko Marina, ali fali nam još dosta iskustva. Odbrambeno smo bili dobri, ali mislim da treba malo više da izađemo napred i da se oslobodimo. Ekipa je celo prvo poluvreme bilo u grču, nije bilo razloga, ovo su najlepše utakmice za igru. Glava gore, okrećemo se večitom derbiju", izjavio je Marin.

Borjan se zahvalio i navijačima koji su na gostujućem terenu pružili veliku podršu Crvenoj zvezdi.