Omladinci Zvezde ostali bez zasluženog boda

Omladinci Crvene zvezde pretrpeli su prvi poraz u Ligi šampiona za mlade fudbalere. Crveno-beli izgubili su na gostovanju vršnjacima Pari Sen Žermena rezultatom 2:1, u meču drugog kola grupne faze.

Početna inicjativa Parižana rezultirala je pogotkom Kapoa u 8. minutu.
Rezultatski zaostatak nije demoralisao izabanike Bratislava Živkovića koji su odmavćžnije krenuli ka golu rivala
 U drugom uzastopnom meču u omladinskoj Ligi šampiona Dejan Joveljić je pogotkom vratio svoj tim u igru, a velike zasluge pripadaju Velikiću koji je u sudijskoj nadoknadi iskoristio grešku defanzivaca i uposlio kapitena crveno-belih.

Mogli su fudbaleri Crvene zvezde i do potpunog preokreta u nastavku meča, ali je lopta posle izvanrednog udarca Velikića pogodila prečku.
 Žal će ostati i za šansom Kupusovića, a kazna za neiskorišćene prilike stigla je u 71. kad je domaćin minutu drugi put poveo, a strelac je bio Fresan.
Crveno-beli posle dva kola imaju jedan bod, a sledeći duel predstoji im na gostovanju Liverpulu.