U utakmicama Lige šampiona koje su igrane u utorak uveče postignut je neobično veliki broj golova. Na osam mečeva videli smo čak 35 pogodaka, što je gotovo nezapamćeno u elitnom klupskom takmičenju.
Najviše drame bilo je u duelu Real Madrida i Intera. Epilog je takav da se može slobodno reći da su Madriđani jedva preživeli Inter. Utakmica je završena sa 3:2 za Real. Golove su postigli Benzema, Ramos i Rodrigo za ekipu iz Španije, dok su se za Inter u strelce upisali Martinez i Perišić.
Odličan je bio i Dušan Tadić, koji je u pobedi Ajaksa nad Mitdtjilandom imao gol i asistenciju. Lokomotiva koju vodi naš trener Marko Nikolić hrabrom igrom uspela je da se izbori za remi sa Atletikom iz Madrida.
Liga šampiona, rezultati:
Atalanta - Liverpul 0:5
Porto - Marselj 3:0
Siti - Olimpijakos 3:0
Mitjiland - Ajaks 1:2
Real - Inter 3:2
Salcburg - Bajern 2:6
Komentari (0)
Ne postoji komentar!